Osmanlıspor Başkanı’na Ziyaret

Osmanlıspor TFF 1. Ligde başkent temsilcisi takım olarak mücadele ediyor. 2019-2020 sezonunu kötü bir sezon olarak geçiren Osmanlıspor’un sezon sonunda ligden düşme ihtimali de yüksek görünüyor. Osmanlıspor’un bu kötü gidişatını durdurmak için kulüpte yönetim değişikliğine gidildi. 13 Mayıs tarihinde Osmanlıspor kulüp başkanlığına Mehmet Emin Katipoğlu getirildi. Mehmet emin Katipoğlu’nun yönetime gelmesiyle teknik direktör İsmet Taşdemir ile yollar ayrıldı ve takımın yeni teknik direktörü Ali Güneş oldu.

Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Mehmet Akif Üstündağ Osmanlıspor’un yeni başkanına yeni görevinde başarılar dilemek için ziyaret etti. Mehmet Akif Üstündağ geçmişte Mehmet Emin Katipoğlu’nun Malatyaspor başkanlığını yaptığı dönemde beraber çalıştığını ve başkanın aynı zamanda 30 yıllık dostu olduğunu ifade etti.

‘’Osmanlıspor’a Maçlarda Bol Şans’’

Mehmet Emin Katipoğlu, Mehmet Akif Üstündağ’ın ziyaretinden çok mutlu oldu ve teşekkürlerini iletti. Mehmet Akif Üstündağ Osmanlıspor Başkanı 30 yıllık dostuna yeni görevinde başarılar ve kolaylıklar dilerken Osmanlıspor’un kalan maçlarında da bol şans diledi.  Mehmet Emin Katipoğlu önceki dönemlerde de Osmanlıspor başkanlığını yapmış ve o dönemde kulübü Süper Lige yükseltmişti.

Güncel Yazılar