Osmanlıspor Başkanına Yeni Ziyaretler

Osmanlıspor pandemi sebebiyle lige verilen ara dönemde kulüpte değişimler yaptı. İlk olarak Osmanlıspor Kulübü Başkanlığı görevine Mehmet Emin Katipoğlu getirildi. Mehmet Emin Katipoğlu önceki sezonlarda da Kulüpte başkanlık görevini yürütmüş ve başarılı çalışmalarla Osmanlıspor’u Süper Lige yükseltmişti. Takımda teknik direktör değişikliğine de gidildi ve takım teknik direktör Ali Güneş ile çalışmaya başladı.

Osmanlıspor’da ve spor dünyasında başarılı işler ile anılan Mehmet Emin Katipoğlu’na yeni görevi için hayırlı olsun ziyaretleri de yapılıyor. Spor, politika ve iş dünyasından kişiler Osmanlıspor Başkanı’na iyi dileklerini iletiyorlar. Son olarak MHP Kayseri Milletvekili Baki Ersoy ile iş insanı Olgun Aydın Mehmet Emin Katipoğlu’nu ziyaret ettiler.

Osmanlıspor’a Başarılar Dilediler

Baki Ersoy ve Olgun Aydın Mehmet Emin Katipoğlu’nu makamında ziyaret ederek yeni görevinde başarılar dilediler. Osmanlıspor Başkanı Mehmet Emin Katipoğlu da kendisine yapılan bu ziyaretten mutlu olduğunu belirterek Baki Ersoy ve Olgun Aydın’a bu ziyaretleri için teşekkürlerini iletti.

Ayrıca Baki Ersoy ile Olgun Aydın başlayacak olan lig maçlarında Osmanlıspor takımına da bol şans dilediler.

Güncel Yazılar