Osmanlıspor Antrenmanlara Başladı

19 Mart tarihinde corona virüsü nedeniyle durdurulan lig maçları 12 Haziran’da başlıyor. Osmanlıspor da yeni teknik direktörü Ali Güneş ile başlayacak lig maçlarına hazırlanma kararı almıştı. Antrenmanlara başlamadan önce futbolcular, teknik kadro, kulüp yönetimi ve kulüp çalışanlarına yapılan covid 19 testi sonuçlarında 2 kişide virüs tespit edildi.

Osmanlıspor’un bir kulüp çalışanında covid 19 tespit edildi ve tedavisine başlandı. Kulüpte tedirginlik yaratan bu olaydan sonra takım antrenman programına başladı. Lig maçlarının başlamasına az bir kalması nedeniyle Osmanlıspor’un antrenman programına vakit kaybetmeden başlaması gerekiyordu.

Sabah Akşam Antrenman

 Ankara ekibinde Ali güneş yönetiminde yapılan antrenman sabah ve akşam olmak üzere 2 grup halinde yapıldı. Isınma hareketleri ile başlayan antrenman kondisyon ve ağırlık çalışmaları ile devam etti. Futbolcular pas ve şut çalışmaları da yaptıktan sonra çift kale maç yaptılar. Covid 19’dan korunmak için Osmanlısporlu futbolcular antrenmanları 3 ya da 4 kişilik gruplar halinde yaptılar. Takımın kalecileri ise kaleci antrenörü Sadık Öztürk ile ayrı olarak çalıştılar.

Güncel Yazılar