Osmanlıspor’da Hakem Tepkisi

Osmanlıspor’un teknik direktörü İsmet Taşdemir Bursaspor yenilgisi ile ilgili yaptığı açıklamada yenilgilerinde hakemin etkisi olduğunu söyledi. Osmanlıspor hafta sonu oynadığı 21. Hafta maçında Bursaspor’a 4-2 yenilmiş ve ligde puan sıralamasında 15. Yer almıştı. Osmanlıspor’un aldığı bu yenilgi ve önceki haftalarda aldığı başarısız sonuçlar başkent temsilcisini ligde düşme bölgesinden uzaklaştıramadı.

Osmanlıspor Teknik Direktörü İsmet Taşdemir’in yaptığı açıklamada Bursaspor yenilgisinde maçın hakemi Alper Çetik ile ilgili söyledikleri dikkat çekti. Teknik direktör Bursaspor maçına güzel başladıklarını ve maçta genel olarak üstün tarafın kendileri olduğunu söyledi. İsmet Taşdemir Osmanlıspor’un rakibinden daha çok posizyona girdiğini söyleyerek maçtaki 2-1 Osmanlıspor’un galip olduğu skordan sonra her şeyin değiştiğini bu skordan sonra hakemin 3. Golü atmalarına engel olduğunu ifade etti.

‘’Bu Gidişata Dur Denmeli’’

İsmet Taşdemir’in açıklamaları her şeye rağmen aldıkları yenilgi için üzgün olduğunu belirterek devam etti. Teknik adam Bursaspor maçında yaşadıkları yenilgideki etken olan hakem sorununun çok yaşanan bir sorun olduğunu bunun tüm Türkiye’de değişmesi gereken bir sorun olduğunu söyleyerek bu gidişata dur demeden bir şeylerin değişmesinin mümkün olmadığını söyledi.