Mehmet Emin Katipoğlu’nun Ziyaretçileri

2016-2017 sezonunda Türkiye’yi Avrupa Kupaları’nda temsil eden Osmanlıspor bu sezon TFF 1. Ligden düştü. Yeni sezonda TFF 2. Ligde oynayacak olan Osmanlıspor Türkiye Futbol Federasyonu ve Kulüpler Birliği’nin kararı ile ligden düşmekten kurtuldu. Küresel salgın covid 19’un takımlara olumsuz etkisi nedeniyle ligden düşmenin kaldırılması ile Ankara ekibi TFF 1. Ligde kaldı. Osmanlıspor’un bu sezon olan düşüşü ve kötü gidişatına dur demek için kulübün başkanlığına Mehmet Emin Katipoğlu getirilmişti.

Geçmiş dönemde de Osmanlıspor’un kulüp başkanlığını yapan Mehmet Emin Katipoğlu o dönemde takımı Süper Lige yükseltmişti. Mehmet Emin Katipoğlu’na yeni görevi için hayırlı olsun ziyaretleri de devam ediyor.

Yeni Sezonda Başarılar Dilediler

Ankara Halk Ekmek Genel Müdür Yardımcısı olan Mehmet Kemer ile MHP Malatya Milletvekili Adayı olan Mehmet Sarar Osmanlıspor Başkanını ziyaret ettiler. Mehmet Kemer ve Mehmet Sarar Mehmet Emin Katipoğlu’na başkanlık görevinde başarılar dilediler. Ziyaretçiler Osmanlıspor takımına da yeni sezon maçlarında başarılar dilediler.

Mehmet Emin Katipoğlu da ziyaretleri için Mehmet Keser ve Mehmet Sarar’a teşekkür etti.

Güncel Yazılar