Mehmet Emin Katipoğlu’na Ziyaret

Lig maçlarına verilen covid 19 arası sürecinde Osmanlıspor kulübünde köklü değişiklikler yapıldı. İlk olarak Osmanlıspor Kulübü Başkanlığı’na Mehmet Emin Katipoğlu getirildi. Mehmet Emin Katipoğlu geçmiş dönemde de başkent kulübünün başkanlığını yapmıştı ve o dönemde takımı Süper Lige yükseltmişti. Osmanlıspor bu sezon puan kayıpları yaşadı ve 1. Ligden 2. Lige düştü.

Mehmet Emin Katipoğlu’nun başkanlık görevine gelmesinin ardından teknik direktör İsmet Taşdemir ile de yollar ayrıldı. Teknik direktör olarak Ali Güneş ile çalışılmaya başlandı. Mehmet Emin Katipoğlu ve yeni teknik direktör Ali Güneş de takımı 1. Ligde tutmayı başaramadılar. Osmanlıspor Kulübünün yeni başkanı Mehmet Emin Katipoğlu’na yeni görevi için tebrik ziyaretleri de devam ediyor.

Yeni Sezon Maçlarında Başarılar Diledi

Türk Veteriner Hekimleri Birliği Merkez Konseyi Başkanı Ali Eroğlu da Mehmet Emin Katipoğlu’na tebrik ziyareti gerçekleştirdi. Ali Eroğlu Osmanlı Kulübü Başkanı’nı makamında ziyaret ederek yeni görevinde başarılar diledi. Ayrıca Ali Eroğlu Osmanlıspor’a da yeni sezondaki maçlarında da bol şans diledi. Mehmet Emin Katipoğlu da bu ziyaretten mutlu olduğunu söyleyerek teşekkür etti.

Güncel Yazılar