Eski Futbolculardan Ziyaret

Osmanlıspor corona virüsü sonrası başlayacak olan lig maçlarına hazırlık dönemine geç girdi. Bu gecikmede en büyük etken Osmanlıspor yönetiminde ve teknik kadroda yapılan değişiklikti. Osmanlıspor kulübünün başkanlığına Mehmet Emin Katipoğlu teknik direktörlüğe de Ali Güneş getirildi. Ankara temsilcisinde yapılan köklü değişikliklerden sonra takım 22 Haziran tarihindeki ilk maçına hazırlanmaya başladı.

Osmanlıspor kulübünün yeni başkanı Mehmet Emin Katipoğlu’na yeni görevi için tebrik ziyaretleri de sürüyor. Daha önce de Osmanlıspor Başkanlığı görevini yapan ve başkanlığı dönemde Ankara ekibini Süper Lige kadar yükselmesini sağlamıştı. Mehmet Emin Katipoğlu’na Ankaraspor eski futbolcuları da yeni görevinde başarılar dileyen ziyaret gerçekleştirdiler.

Eski Günler Konuşuldu

1996-2000 futbol sezonunda Ankaraspor futbolcusu olan Tahir Ağdere, 1996-1998 futbol sezonunda Ankaraspor’da oynayan Çağlayan Gençcan ve 1999-2010 futbol sezonunda Ankaraspor futbolcusu olan Hürriyet Gücer Osmanlıspor’un yeni başkanını ziyaret ettiler. Mehmet Emin Katipoğlu’nun başkan olduğu dönemlerde forma giyen futbolcular başkan ile geçmişteki güzel günleri konuştular ve Mehmet Emin Katipoğlu’na yeni görevinde başarılar dilediler.

Mehmet Emin Katipoğlu da futbolculara bu anlamlı ziyaret için teşekkür etti.

Güncel Yazılar