Osmanlıspor Düşüşe Yaklaşıyor

TFF 1. Lig düşme bölgesinden kurtulamayan Osmanlıspor 15 Mart Pazar günü Karadeniz ekibi Giresunspor ile karşılaşmış ve Osmanlıspor’un kendi sahasında oynadığı bu maç 1-1 berabere bitmişti. Rakibi Giresunspor’un ikinci yarıda 10 kişi mücadele etmesini avantaja çeviremeyen Ankara ekibi aldığı bu beraberlik ile ligde tehlikeli bölgeden uzaklaşamadı. Giresunspor maçından beraberlik ile ayrılan Osmanlıspor’un bu maçtan sonra puanı 24 oldu ve ligde sondan 3. Sırada 16. Sırada yer aldı.

‘’Maçta Üstün Taraf Bizdik’’

Osmanlıspor’un teknik direktörü İsmet Taşdemir Giresunspor maçı sonrası yaptığı açıklamada Giresunspor’un ceza sahasında birçok pozisyona girdiklerini ama gole çeviremediklerini söyleyerek maçta öne geçmelerine rağmen rakibin beraberlik golüne engel olmadıklarını söyledi. İsmet Taşdemir maçta üstün tarafın kendileri olduğunu ama bu üstünlüğün galibiyeti ve 3 puanı getirmediğini söyleyerek penaltıdan atılan bir gol ile beraberliğin gelmesinin üzücü olduğunu sözlerine ekledi.

Giresunspor’un teknik direktörü Hakan Kutlu ise maçın ikinci yarısında 10 kişi kaldıklarını ve 10 kişi en iyi şekilde mücadele ettiklerini söyleyerek son 3 maçtır aldıkları galibiyeti devam ettirmek istediklerini ama olmadığını söyledi. Hakan Kutlu ligde kalma mücadelesi veren bir takım ile oynadıklarını ve beraberlik ile alınan 1 puanın da değerli bir puan olduğunu ifade etti.