Ankarasporun Toparlanması Şart

Ankaraspor 2. Lig’in Kırmızı Grubunda 35 puanla 10. Sırada yer alıyor. Orta sıralarda yer alan Ankaraspor takımı kendi sıralamasını ve puanını daha yukarılara taşımak için oldukça hummalı bir şekilde çalışıyor.

Son olarak 12 Şubat Cumartesi günü Ergene Velimeşe ile oynadığı maçı 4-1 kazanan Ankaraspor takımı başarılı bir şekilde haftayı kapattı ve yeni haftaya hazırlanmaya başladı. Bu başarılı performansında hala ilk sıralarda olamayan Ankaraspor takımı durumu düzeltmek ve daha da yükselmek için mücadelesine sonuna kadar devam edecek.

Ankaraspor’da 19 Şubat Hazırlığı

ankaraspor

Ankara temsilcisi Ankaraspor’un bir sonraki maçı 19 Şubat Cumartesi öğlen saat 13.00’te deplasmanda. Sakaryaspor’un evine konuk olacak olan Ankaraspor rakibini alt ederek 3 puanı kazanmayı hedefliyor.

Zorlu ve dişli rakibi aslında Kırmızı Grubu’n lideri Sakaryaspor’un evine konuk olacak olan Ankara temsilcisi bu zorlu maç için son güne kadar hazırlıklarını büyük bir titizlikle yönetiyor ve yönetecek.

Oldukça zorlu bir maç olacak. Lider konumunda yer alan takımın karşısına onun evinde çıkacak olan Ankaraspor takımı rakibi her açıdan zorlamak istiyor. Hazırlıklarına hem taktiksel hem de fiziksel olarak devam eden Ankaraspor maçı kazanarak evinde galibiyetle ve 3 puanla dönmek istiyor.

Ankara temsilcisi geçen sezon 1. Lig’de mücadele ederken kötü geçirdiği sezonun ardından ligden elenmişti. Bu sezon hedefi 2. Lig’de başarılı olmak ve tekrardan 1. Lig’e yükselmek. Ankaraspor bu kararı ve isteği için elinden geleni yapıp lideri ve diğer tüm rakiplerini yenmek istiyor.

Ankaraspor’un Teknik Durumu

ankaraspor

Teknik olarak güçlendirilmeye açık olan bir takım Ankaraspor. Galibiyetlerini başarılı bir şekilde alan ve maçta etkili oynamayı seven Ankaraspor takımı en iyi haline ulaşabilmek için her gün çalışıyor.

Kendi liginde en iyisi olabilmek için mücadele eden Ankaraspor takımı 19 Şubat Cumartesi saat 13.00’te lider Sakaryaspor’un karşısına çıkacak. Ankaraspor 35 puanla haftaya giriş yapacak ve haftayı 38 puanla kapatmak için maçın sonuna kadar mücadele edecek.

Başarılar Ankaraspor, lideri yenip evine 3 puanla dönmen ümidiyle!