Satışı Gerçekleşmeyen Osmanlıspor’dan Hatayspor’a 4 Gollü Prova

TFF 1. Ligde 15. sırada bulunan Osmanlıspor Antalya’da sürdürdüğü hazırlık kampında Hatayspor ile karşılaştı. TFF 1. Lig’de 6 puan farkla ilk yarıyı lider kapatan Hatayspor ile hazırlık maçı oynayan Osmanlıspor farklı bir galibiyet elde etti. Karşılaşmada 3 gol atarak hat-trick yapan Mertan Öztürk yıldızlaştı.

Osmanlıspor 4 – 0 Hatayspor

Antalya’da bir otelin sahasında gerçekleşen karşılaşmanın ilk yarısını 2 – 0 önde kapatan Osmanlıspor ikinci yarıda da 2 gol bularak 4 – 0 ile kazandı. Osmanlıspor’un golleri Mertan Öztürk (3) ve Barış Zeren’den geldi. Lidere karşı alınan bu galibiyet ile moral depolayan Osmanlısporlu oyuncular büyük sevinç yaşadı.

Osmanlıspor’un Satışı Gerçekleşmedi

Ligde zor günler geçiren ve transfer yasağı bulunan Osmanlıspor’un Trabzonlu iş adamı Şenol Ayvaz’a satışı için prensip anlaşması yapılmıştı. Ancak takım kampına gelerek oyuncularla tanışan Şenol Ayvaz’a satış işlemleri gerçekleştirilemedi. 1 aydır samimi ve şeffaf bir şekilde görüşmelerin yürütüldüğünü ve prensip anlaşmasına varıldığını ifade eden Ayvaz, kulübün satış işlemlerinin gerçekleştirilemediğini ifade etti. Mevcut başkan Sadık Dik Ayvaz’ı doğruladı.

Osmanlıspor’da Gündem Transfer Yasağının Kalkması

Transfer yasağı nedeniyle adım atamayan Osmanlıspor’da satışın gerçekleşmemesi ile eski yönetim devam ediyor. Osmanlıspor’da ilk ve en önemli gündem ise transfer yasağının kaldırılması olarak öne çıkıyor. Transfer yasağının kaldırılması için girişimler sürdürülüyor.