Osmanlıspor’un Anma ve Taziye Mesajları

TFF 1. Lig 2019-2020 futbol sezonunu Osmanlıspor 30 puanla 16. Sırada bitirdi. Osmanlıspor’un bu başarısız performansı takımın TFF 2. Lige düşmesine neden olurken bu sezon ligden düşmenin kaldırılması Ankara ekibini tekrar 1. Lige yükseltti. Bu sezon Osmanlıspor 34 maçta 8 galibiyet, 9 beraberlik ve 17 mağlubiyet aldı. Sezon boyunca yaşanan puan kayıpları başkent temsilcisini ligin son sıralarında kurtaramadı.

Osmanlıspor bu sezon yaşadığı puan kayıplarını ve son sıralardaki mücadelesini yeni sezonda yaşamak istemiyor. Mor sarılı takım Teknik direktör Ali Güneş yönetiminde yeni sezon çalışmalarına başladı. Corona virüsü sebebiyle lige verilen arada teknik direktör değişikliği yapan Osmanlıspor kulübü teknik direktör İsmet Taşdemir yolları ayırmıştı.

6 Maçta 4 Yenilgi

Teknik direktör olarak Ali Güneş ile çalışmaya başlayan Osmanlıspor takımı Ali Güneş ile 6 maça çıktı. Ali Güneş’in çalıştırdığı Osmanlıspor takımı çıktığı 6 maçta 4 yenilgi ve 2 galibiyet aldı. 2020-2021 futbol sezonunda teknik direktör Ali Güneş ile Osmanlıspor takımının başarılı bir sezon geçirmesi ve ligden düşme ihtimali olmadan sezonu tamamlaması bekleniyor.

Güncel Yazılar