Osmanlıspor’da Beraberlik Puanı

Osmanlıspor’un dün Keçiörengücü ile oynadığı ve golsüz 0-0 berabere biten maç ile ilgili olarak teknik direktör İsmet Taşdemir açıklamada bulundu. İsmet Taşdemir Keçiörengücü maçından galibiyet ile ayrılmak istediklerini ama yenilmektense beraberliğin de iyi bir sonuç olduğunu söyledi.

Osmanlıspor Keçiörengücü ile Osmanlıspor Stadında karşılaştı. Maçtan sonra basın toplantısı düzenlendi ve teknik direktör İsmet Taşdemir basın toplantısında şunları söyledi: ‘’ Keçiörengücü takımı iyi bir takım ve bu maçın kolay bir maç olmayacağını biliyorduk. Keçiörengücü pas ağırlıklı oynayan bir takım, biz de mücadele odaklı oynayan bir takımız. Maçın son 10 dakikasında kırmızı kart gören oyuncumuz maçtan çıkınca 10 kişi kaldık. Maçın bütününe baktığımızda iyi bir oyun sergilediğimizi söyleyemeyeceğim. Ligdeki sıralamamıza baktığımızda bu beraberlik ile aldığımız puan da bizim için önemli bir puan.’’

İsmet Taşdemir ‘’Transfer Yasağı Kalkmayacak’’

İsmet Taşdemir basın toplantısında Osmanlıspor’un transfer yasağının devam ettiğini ve bu sebeple transfer yapamadıklarını da sözlerine ekledi. Osmanlıspor’un transfer yasağının olduğu bu dönemde genç takımdan takviyelerle devam edeceğini belirten İsmet Taşdemir transfer yasağının kalkmayacağının kesinleştiğini belirtti.