Osmanlıspor’da Adanaspor Mağlubiyeti

Dün Adana 5 Ocak Fatih Terim Stadyumunda oynanan Osmanlıspor-Adanaspor maçı Osmanlıspor’un 3-1 yenilgisi ile sonuçlandı. 1. Lig puan sıralamasında alt sıralarda olan bu iki takımın karşılaşması ligdeki sıralamayı değiştirme ihtimali açısından da önemliydi. Osmanlıspor’un bu maçı kaybederek yaşadığı puan kaybı başkent temsilcisi takımı ligde puan sıralamasında alt sıralardan kurtaramadı. Osmanlıspor’un bu mağlubiyet ile TFF 1. Ligdeki sıralaması sondan 3. sıra olan 16. sıra oldu.

6 Maçta 3 Gol Yedik
Osmanlıspor’un teknik direktörü İsmet Taşdemir puan kaybettikleri maçtan sonra yaptığı açıklamada 3-1 gibi bir skor ile yenilmenin üzüntüsü içinde olduklarını söyledi. İsmet Taşdemir Osmanlıspor’un Adanaspor maçı öncesinde 6 maçta toplam 3 golü kalesinde gördüğünü belirterek Adanaspor maçında tek maçta 3 gol yediklerini söyledi.
İsmet Taşdemir maçta takım olarak hatalarının olduğu ve bu hataların kendilerine bu yenilgiyi getirdiğini, takım disiplinine bağlı kalamadıklarını söyledi. Osmanlıspor’da bireysel hatalar yapıldığını ve bu hataları engelleyemedikleri için böyle acı sonuçlarla karşılaştıklarını sözlerine ekledi. Teknik adam Adanaspor’u da aldığı galibiyet ile ilgili tebrik ederken Osmanlıspor’un bundan sonraki maçları kazanmak için çalışacağını söyledi.