Osmanlıspor Son Dakikada Berabere Kaldı

29 Şubat Cumartesi günü Osmanlıspor kendi sahasında Fatih Karagümrük ile oynadığı maçta 1-1 berabere kalmıştı.  TFF 1. Ligde istediği sonuçları alamayan Osmanlıspor’un lig sıralamasında düşme riskinin bulunduğu bölgeden kurtulamadı. Fatih Karagümrük maçında 82. Dakikada golü bulan Osmanlıspor’un bu galibiyeti kısa sürmüş ve 89. Dakikada Karagümrük beraberlik golünü atmıştı. Osmanlıspor’un galibiyet ve 3 puan hedefiyle sahaya çıktığı maçın beraberlik ile sonuçlanması Omsanlıspor’da morallerin bozulmasına neden oldu.

‘’9 Maçımız Kaldı’’

Osmanlıspor’un teknik direktörü İsmet Taşdemir Karagümrük maçı ile ilgili yaptığı açıklamada maçın zor bir maç olduğunu ve ligde son üç maçını da kazanmış golü bir takım olan Karagümrük’e karşı oynamanın da zor olduğunu söyledi. İsmet Taşdemir Karagümrük’e karşı iyi bir oyun ve iyi bir futbol sergilediklerini, maçın son dakikasına kadar da maçta galip olan taraf olduklarını söyleyerek maçtaki kazanımlarına odaklanmaları gerektiğini sözlerine ekledi.

Teknik direktör İsmet Taşdemir Osmanlıspor’un ligden düşme riski ile ilgili olarak da düşme bölgesinde 4 takım olduğunu ve 4 takımın da ligde kalma şansının aynı olduğunu vurguladı. Teknik adam Osmanlıspor’un ligde 9 maçı kaldığını diğer 3 takımın da 10 maçı kaldığını söyleyerek bu maç eksiğinin kendileri için avantaj olabileceğini açıkladı.