Osmanlıspor Menemenspor’u Konuk Edecek

TFF 1. Lig 23. Haftanın açılış maçı olan Osmanlıspor-Ekol Göz Menemenspor karşılaşması 21 Şubat Cuma günü (yarın) Ankara’da oynanacak. Osmanlıspor kendi sahasında oynayacağı bu maçtan 3 puan almayı hedefliyor. TFF 1. Lig sıralamasında 15. Sırada bulunan Osmanlıspor’un ligde puan kaybetme lüksü bulunmuyor. Osmanlıspor’un hedefi oynadığı lig maçlarında puan kaybetmeden lig sıralamasında üst sıralara çıkıp ligden düşme sıralarından kurtulmak istiyor.

Deplasman Lideri Menemenspor

Osmanlıspor’un rakibi Ekol Göz Menemenspor ise ligde 7. Sırada bulunuyor ve başarılı bir performansı var. Ligde üst sıralarda bulunan Ekol Göz Menemenspor’un deplasman maçlarında da farklı bir başarısı bulunuyor. İzmir ekibi deplasmanda oynadığı 11 maçta 5 galibiyet alarak deplasmandaki maçlarda başarısını kanıtladı. Ekol Göz Menemenspor deplasman maçlarındaki başarısını yarın Osmanlıspor-Ekol Göz Menemenspor maçında da göstermek ve Ankara’dan 3 puanla dönmek istiyor.

Ekol Göz Menemenspor’un teknik direktörü Cenk Laleci Ankara’dan 3 puanla döneceklerine dair takımına inancının tam olduğunu söyleyerek deplasman lideri takım olduklarını da sözlerine ekledi. Cenk Laleci Eskişehirspor’a karşı kazandıkları 3-1 galibiyet ile Ekol Göz Menemenspor’un yükselişe geçtiğini de söyleyerek Osmanlıspor maçında da yükselişin süreceğini ifade etti.