Osmanlıspor Menemen Belediyespor Maçına Hazırlanıyor

Altınordu ile 2-2 berabere kalan Osmanlıspor 21 Şubat Cuma günü ligin 23. Hafta maçında Menemen Belediyespor ile karşılaşacak. Osmanlıspor’un kendi sahasında oynayacağı Menemen Belediyespor maçından 3 puan ile ayrılmak istiyor. Altınordu deplasmanından beraberlik sonucu aldığı 1 puan ile dönen Osmanlıspor’da hedef 3 puanı almak olsa da 1 puana razı gelmek zorunda kaldı. Osmanlıspor’un Altınordu beraberliğinden aldığı 1 puan ile lig sıralamasındaki puanı 18 oldu ve 15. Sırada yer aldı. Osmanlıspor’un amacı alt sıralarda bulunduğu ligden üst sıralara çıkmak ve küme düşme riskinden kurtulmak istiyor.

Osmanlıspor’un futbolcuları oynayacakları Menemen Belediyespor maçının hazırlıklarına da başladılar. Teknik direktör İsmet Taşdemir’in yönetiminde çalışan Osmanlısporlu futbolcular ısınma hareketleri ve düz koşu antrenmana başladılar. Dayanıklılık hareketleri ve şut çalışmaları yapan futbolcular çift kale maç yaparak antrenmanı bitirdiler.

’Menemen Belediyespor’u Yeneceğiz’’

Osmanlıspor’un Altınordu ile oynadıkları maçtaki futboldan memnun olduğunu söyleyen İsmet Taşdemir Menemen Belediyespor karşısında da mücadeleci bir futbol oynayacaklarını belirtti. Altınordu maçından galibiyet ile dönmek istediklerini ama 1 puanla döndüklerini söyleyen teknik adam cuma günü taraftarları önünde maçı kazanacaklarına inançlarının tam olduğunu da sözlerine ekledi.