Osmanlıspor Düşme Bölgesinden Çıkamıyor

Ligde tehlikeli bölgeden uzaklaşamayan Osmanlıspor Akhisar Belediyespor maçındaki yenilgisiyle ligde kalma umutlarını yitirmeye başladı. Deplasmanda Akhisar Belediyespor’a 3-2 yenilen Osmanlıspor’un teknik direktörü İsmet Taşdemir maç sonrası yaptığı açıklamada bu sonucun hak etmediklerini söyledi. İsmet Taşdemir rakipleri Akhisar Belediyespor’un yaptıkları atakları güzel kapattıklarını söyleyerek bu konuda iyi bir performans gösterdiklerini ifade etti.

Teknik direktör İsmet Taşdemir yaptıkları 2 hata sebebiyle bu hataları geri çeviremediklerini maç sonucunun bu sebeple 3-2 olduğunu söyledi. İsmet Taşdemir takımda sezonun başından beri olan ve düzeltemedikleri bireysel hataların bu maçta da etkili olduğunu ve yenilgide bu bireysel hataların rolü olduğunu da anlattı. Teknik adam bu hataların da rakip tarafından affedilmediğini ve maç sonucunun da bu skorda olduğunu söyleyerek 8 maçlarının daha olduğunu bu maçlara konsantre olacaklarını ifade etti.

Osmanlıspor 16. Sıraya Düştü

Akhisar Belediyespor yenilgisinden sonra Osmanlıspor’un ligdeki puanı 22 oldu ve 1 sıra düşerek 16. Sıraya geriledi. Osmanlıspor’un 16. Sıraya düşmesi Ankara temsilcisinin ligde düşme hattının içine daha da girmesi anlamına geliyor. Osmanlıspor’un bundan sonraki maçlarında 3 puan ile ayrılması gerekiyor.