Osmanlıspor Adanaspor Maçına Hazırlanıyor

Adanaspor-Osmanlıspor TFF 1. Lig 20. Hafta maçı için 31 Ocak Cuma günü Adana’da karşı karşıya geliyor. Adana 5 Ocak Stadyumunda ve Osmanlıspor’un deplasmanda oynayacağı maça Osmanlıspor ve Adanaspor futbolcuları antrenmanlar ile hazırlanıyor.

Osmanlıspor teknik direktör İsmet Taşdemir yönetiminde Adanaspor maçı hazırlıklarını ısınma koşusu ile başladı. 1 saat süren ısınma koşusundan sonra futbolcular kondisyon hareketleri ve pas çalışması yapıldı. 5’e 2 top kapma oyunu ile devam eden antrenman taktik çalışmaları ile sürdü. Çift kale maç ve penaltı atışları ile antrenman sona erdi.  Antrenmana Erdem Çetinkaya ve Jovan eklem ağrısı sebebiyle katılamadılar. Ağrıların ciddi boyutta olmadığı iki futbolcunun da antrenmana ağrıların şiddetlenmemesi için katılmadığı açıklandı. Osmanlıspor TFF 1. Lig 20. Hafta maçından puan ile ayrılıp ligde üst sıralara çıkmayı hedefliyor.

Osmanlıspor Kahvaltıda Biraraya Geldi

Antrenmandan önce Osmanlıspor yönetim, futbolcular ve teknik kadro kahvaltı etkinliğinde bir araya gelerek moral depoladılar. Beraber vakit geçirmek ve beraberlik duygusunu pekiştirmek, takım ruhunu hissetmek için düzenlenen kahvaltıya katılanlar bir arada olmaktan ve Osmanlıspor çatısı altında olmaktan mutlu olduklarını ifade ettiler.