Adanaspor’da Osmanlıspor Maçı Hazırlığı

TFF 1. Liginin 20. Haftada Osmanlıspor’un rakibi olan Adanaspor maç hazırlıklarına başladı. Osmanlıspor ile kendi sahasında karşılaşacak olan Adanaspor yaptığı antrenman ve çift kale maç ile hazırlanıyor. Rakibi Osmanlıspor gibi Adanaspor da bu maça galibiyet düşüncesi ile çıkıyor. Adanaspor kendi sahasında ve kendi seyircisi önünde oynayacağı bu maçta ev sahibi takım olmanın avantajı ile puan alarak sahadan ayrılmayı hedefliyor.

Adanaspor takımı Osman Yereşen Tesisleri’nde hazırlık çalışmalarını yapıyor. Takım Gençlik Gelişim Teknik Sorumlusu Eyüp Arın’ın yönetimiyle çalıştı. Isınma hareketleri, düz koşu ve kondisyon arttırıcı antrenmanın yapıldığı antrenman çift kale maç ile sona erdi. Adanaspor’lu futbolcular da Osmanlıspor maçından galibiyet ile ayrılmayı hedefliyorlar.

İki Takım da Puan Almak İstiyor

Adanaspor- Osmanlıspor maçı 31 Ocak Cuma günü oynanacak. Osmanlıspor TFF 1. Ligde 15. Sırada, Osmanlıspor’un rakibi Adanaspor ise TFF 1. Ligde 16. Sırada bulunuyor. Birbirine yakın sıralarda bulunan iki takım da bu önemli maçı kazanıp 1. Ligde alt sıralardan kurtulmak istiyor. Adanaspor-Osmanlıspor maçında puan kaybeden takım ligde düşme sınırına daha çok yaklaşan takım olacak.