Ankaraspor Serik Belediyespor’un 27 Şubat’ta Evine Gidiyor

TFF 2. Lig Kırmızı Grup’ta mücadele eden Ankaraspor takımı yarın, 27 Şubat Pazar günü saat 13.00’te deplasmanda Serik Belediyespor’un evine konuk olacak. Maç için hazırlıklarına devam eden Ankaraspor takımı kazanmak istiyor.

TFF 2. Lig’in 28. Haftasında karşı karşıya geleceği rakibi için en iyi hazırlıklarını yapan İlker Püren‘in takımı maçı kazanıp kendi evine 3 puanla dönmek istiyor. Ankara temsilcisi Ankaraspor takımı 36 puanla 11. Sırada yer alıyor.

Ankaraspor 36 Puanda

ankaraspor

Bu sezon TFF 2. Lig’de daha başarılı olan Ankaraspor takımı 36 puanla ligde 11. Sırada yer alıyor. Bu durumu daha da iyileştirmek isteyen Ankaraspor takımı için mücadele ruhu sezonun başından beri devam ediyor ve bitmedi.

Başkent temsilcisi Ankaraspor takımı kendisini daha da başarılı bir noktada görmek ve başarıya erişmek için sonuna kadar mücadele edecek. Karşı karşıya geleceği rakibi Serik Belediyespor takımı 30 puanla 13. Sırada yer alıyor.

Ankaraspor rakibini hafife almadan ve onun taktiklerine göre çalışarak en iyi şekilde bu maçtan çıkmayı hedefliyor. 3. Puan şu aşamada Ankaraspor için oldukça önemli. Bu 3 puanı altın değerinde gören Ankaraspor takımı 3 puan için varını yoğunu ortaya koyacak.

Rakibini zorlayarak ve kendi kalesini kapatarak mücadele edecek olan Ankara takımı deplasmandan 3 puanla dönüp kendi evine ve taraftarlarına 3 puanı armağan etmek istiyor. Son 5 maçında Ankaraspor takımı 2 beraberlik, 1 galibiyet ve 2 mağlubiyet alarak 5 haftasını tamamladı.

Rakip takım Serik Belediyespor ise son 5 haftasını 4 mağlubiyet ve 1 beraberlik ile tamamladı. Ankaraspor için rakibinin son 5 haftasına bakarsak maç kolay geçecek gibi duruyor. Bu yüzden son saniyeye kadar ter dökecek olan Ankaraspor 3 puanı kazanmadan dönmek istemiyor.

Ankaraspor Serik Deplasmanında

TFF 2. Lig’in 28. Haftasında Ankaraspor deplasmanda Serik Belediyespor’a konuk olacak. Maç yarın, 27 Şubat Pazar günü saat 13.00’te başlayacak. Ankaraspor deplasman maçı için son hazırlıklarını tamamladı ve en iyi şekilde bu maçtan ayrılmak istiyor. Tüm başarılar seninle olsun Ankaraspor 3 puanı kap gel!