ANKARASPOR 3 PUANLIK SERİYE DEVAM ETME PEŞİNDE

Spor Toto birincilik 133. haftasında Ankaraspor takımı kendi evinde, kendi sahasında İzmir temsilcilerinden birisi olan Altay ile karşı karşıya gelecek. Ankaraspor takımı son iki haftayı kayıpsız bir şekilde tamamladığı için Altay maçına oldukça moralli bir şekilde hazırlandı. Karşılaşma bugün, 15 Nisan Perşembe günü saat 16.00’da başlayacak. Maçın hakemlik görevini ise Çağdaş Altay üstlenecek. Karşılaşmaya canlı olarak TRT spor üzerinden izleyebilirsiniz.

ANKARASPOR KAZANMAK İSTİYOR

Spor Toto birincilik de sondan bir önceki sırada yer alan Ankara spor takımı son iki haftayı kayıpsız geçirdiği için puanını yükselti. Sonraki haftada altı puan alan Ankaraspor takıma 22 puana ulaştı. Halen 17. sırada yer alan Ankaraspor takımı puanını yükselterek eleme potasında uzaklaşmak istiyor. Ankara Spor takımı oldukça başarılı bir son iki hafta geçirdi ve altı puanı kendi hanesine yazdırdı.

Ankaraspor takımı kendi evinde oynanacak olan Altay maçı için tüm hazırlıkları tamamladık ve maçı kazanmak için sahaya çıkacaklarını söylediler. Aldıkları galibiyeti taraftarlarını armağan etmek isteyen Ankaraspor takımı Altay karşısında kesin bir galibiyet arayacak.

Düşme hattından uzaklaşmak isteyen Ankara spor takımı Altay karşısında tüm performansını say gelecek maçın sonucunda galibiyeti gözlemek istiyor. 90 dakikanın her saniyesinde sahada performansını sergileyecek olan Ankaraspor takımı bu maç için tüm hazırlıkların özenli bir şekilde tamamladı.

Rakibi Altay Spor kulübü deplasmanda oynadığı beş maçı kazandı için oldukça dişli bir rakip. Ankaraspor takımı dişli ve zor rakibine karşı üç puan arayacak ve maçı kazanmak için elinden geleni yapacak.

Ev sahibi takım olan Ankaraspor tüm hazırlıklarını tamamladı. Maçı kazanmak için en iyi performansını sahaya koyacak olan Ankaraspor takımı maça hazır. Maçı kazanarak evinde galibiyeti gözlemek isteyen Anka spor takımı üç puan için sahada tane küçük. Süper Toto birinci ligin ilk yarısında altı ayini sahipliğinde oynanan maçı Altay Spor kulübü 3-0’lık bir skor ile kazanmıştı. Ankaraspor takımı ligin ilk arasında oynanan karşılaşmanın rövanşını kendi evlerinde almak istiyorlar.

MAÇ NEREDE VE SAAT KAÇTA

Süper toto birinci Lig’in 30 uncu haftası kaldığı yerden devam ediyor. Ankaraspor bugün, 15 Nisan Perşembe günü saat 16:00’da kendi evinde, kendi sahasında, Osmanlı Stadı’nda İzmir temsilcilerinden birisi olan Altay Spor kulübü ile karşı karşıya gelecek. Maç Osmanlı Stadı’nda saat 16:00’da başlayacak ve maçın hakemlik görevini Çağdaş Altay işlenecek. Çağdaş Altay maçın başlama düdüğün çalacak. Karşılaşmayı canlı olarak kendi saatinde naklen bir şekilde TRT spor üzerinden izleyebilirsiniz.