İlhan Ağabey Futbol Turnuvasının Şampiyonu Belli Oldu

Gençlerbirliği taraftarlarının ve futbolseverlerin unutamadığı kulübü başkanı İlhan Cavcav anısına düzenlenen İlhan Ağabey Futbol Turnuvası 22 Ocak Çarşamba (bugün) oynanan final maçı ile sona erdi. İlhan Cavcav’ın Gençlerbirliği takımına ve futbola katkılarını unutmamak ve efsane başkanın izinden gitmek için düzenlenen turnuvaya başkentten 4 kulübün 16 yaş altı takımları katıldı.

Turnuvanın finaline MKE Ankaragücü ve Osmanlıspor kulüplerinin 16 yaş altı takımları kaldı. MKE Ankaragücü Osmanlıspor’u 3-0 yenerek Turnuvanın bu yılki şampiyonu oldu. Osmanlıspor 3-0 yenildiği maç sonunda turnuvanın ikincisi oldu. Osmanlıspor geçen sene ilki gerçekleştirilen turnuvada şampiyon olmuş ve kupayı almıştı. Turnuvanın üçüncülük ve dördüncülük maçı da bugün Gençlerbirliği ve Keçiörengücü arasında yapıldı. Bu maçı Gençlerbirliği 4-0 kazanarak üçüncü oldu Keçiörengücü de dördüncü oldu.

Murat Cavcav İlhan Cavcav’ı Andı

Turnuvada ödül töreninde Gençlerbirliği Kulübü Başkanı Murat Cavcav babası İlhan Cavcav’ı ölümünün üçüncü yılında böyle bir turnuva ile anmanın kendisi için gurur verici olduğunu belirtti. Oğul Cavcav babası İlhan Cavcav’ı rahmetle ve saygıyla andı. Murat Cavcav turnuvaya katılan takımlara teşekkür ederek MKE Ankaragücü’nü kazandığı şampiyonluktan dolayı kutladı.