Osmanlıspor Hatayspor Maçına Hazırlanıyor

TFF 1. Ligdeki 24. Hafta maçında Osmanlıspor deplasmanda 25 Şubat Çarşamba günü (bugün) Hatayspor ile karşılaşacak. Osmanlısporlu futbolcular bu maçla ilgili son hazırlıklarını Hatay’da Hatayspor Tesislerinde yaptılar. Teknik direktör İsmet Taşdemir’in yönetiminde olan antrenman ısınma koşusu ile başladı. Koordinasyon çalışmasıyla devam eden antrenman 5’e 2 top kapma oyunundan sonra sprint ile son buldu.

Bu hafta kendi sahasında Ekol Göz Menemenspor’u 2-0 yenen Osmanlıspor’da hedef Hatayspor’u da yenip 3 puanı alıp ligde yükselişe devam etmek istiyorlar. TFF 1. Lig sıralamasında alt sıralarda bulunan ve düşme bölgesinden kurtulmaya çalışan Osmanlıspor’da Ekol göz Menemespor galibiyeti ile motivasyon yüksek seviyede bulunuyor. Osmanlıspor taraftarları da takımlarının aldığı galibiyet ve alt sıralardan kurtulma umudu ile takımlarını destekliyorlar.

Osmanlıspor Hatay’da Galibiyet Arayacak

Osmanlıspor’un bugün karşılaşacağı Hatayspor TFF 1. Ligde lider konumda bulunuyor. Osmanlıspor’un ise puanı 21 ve 15. Sırada bulunuyor. Ligde lider durumda olan ve şampiyonluk yarışında avantajlı konumda olan Hatayspor’un da tek hedefi Osmanlıspor’u yenmek ve şampiyonluk yolunda engelle karşılaşmamak istiyor. Osmanlıspor’un da öncelikli isteği ligde üst sıralara çıkıp düşme bölgesinden uzaklaşmayı hedefliyor.