Osmanlıspor 8 Maç Sonra Galibiyet Elde Etti

Osmanlıspor’un TFF 1. Ligin 18. Haftasında aldığı Boluspor galibiyetinin sevincini yaşıyor. Osmanlıspor son 8 maçında galibiyet yüzü görememişti. Osmanlıspor Boluspor’u 2-0 yenerek ligdeki puanını 16’ya çıkardı. Osmanlıspor rakibi Boluspor’u deplasmanda yenmesi Osmanlıspor yönetimini ve Osmanlıspor taraftarlarını bir kat daha mutlu etti. Boluspor ve Osmanlıspor TFF 1. Ligin ilk yarısını 13 puanla aynı puanda tamamlamıştı. Osmanlıspor aldığı galibiyet ile puanını yükseltti ve sıralamada en yakın rakibini geride bırakarak Boluspor’dan avantajlı konuma geldi.

Osmanlıspor Keçiörengücü ile Karşılaşacak

TFF 1. Liginin 14. Haftasında Osmanlıspor’un başına gelen teknik direktör İsmet Taşdemir takımın başına geldiği haftadan beri Osmanlıspor ligdeki ilk galibiyetini bu hafta Boluspor’a karşı elde etti. Ligin ilk yarısında 9. Haftada Osmanlıspor Akhisarspor ile oynadığı karşılaşmada Akhisarpor’u 2-1 yenmiş ve bu haftadan itibaren maç kazanamamıştı. Boluspor maçı ile maç kazanamama döngüsü de kırılmış oldu.

İsmet Taşdemir’li Osmanlıspor bundan sonraki maçlarında yenilgi almamayı ve bütün maçları kazanmayı hedefliyor. Osmanlıspor’un 19. Haftadaki maçı yine başkent takımı olan Keçiörengücü ile olacak. Keçiörengücü 28 puanla ligde 5. Sırada yer alıyor ve maç 25 Ocak Cumartesi günü olacak.