ANKARASPOR EVİNDE BOLUSPOR AĞIRLAYACAK

Süper Toto 1. Lig’in 27. haftası hız kesmeden devam ediyor. Bugün, 21 Mart Pazar günü saat 16:00’da Ankaraspor kendi evinde, kendi sahasında, Osmanlı Stadı’nda Beypiliç Boluspor’u ağırlayacak. Mat için tüm hazırlıklar ne tamamlayan Ankaraspor kendi evinde, kendi sahasında bu maçı kazanmak için sahaya çıkacak.

Karşılaşma bugün saat 16:00’da başlayacak. Maçın hakemlik görevini ise Cihat Aydın üstlenecek. Maçı canlı olarak TRT Spor.com.tr üzerinden izleyebilirsiniz. Şimdiden takımımız Ankaraspor’a başarılar dileriz.

ANKARASPOR LİGE TUTUNMAK İSTİYOR

Ankara temsilcilerinden olan Ankaraspor ekibi çıktığı 26 maçta sadece 16 puan toplayabildi. Şu an Ankaraspor 16 puanla düşme hattının sadece bir basamak üstünde yer alıyor.

Onun altında birinci ligin en at sırasında demir atmış takım olan ise sekiz puanla Eskişehirspor ekibi. Ankaraspor lige tutunmak için aciliyetle bir galibiyet serisine ihtiyaç duyuyor.

Bugün, 21 Mart Pazar günü saat 16:00’da kendi evinde ayarlayacağız Beypiliç Boluspor ekibi karşısında üç puan kazanmak için 90 dakika boyunca sahada tane küçük. Ankara Spor ekibi Beypiliç Boluspor karşısında alacağı bir galibiyetle kendi çıkışını yaratabilecek.

Bu maç Ankaraspor için oldukça önemli ve kritik bir maç. Alacakları bu üç puanlık galibiyet ile çıkışa geçmek isteyen başkent ekiplerinden biri olan Ankaraspor ekibi yedi haftadır galibiyet yüzü görmüyorlar.

Bu yedi haftalık galibiyet hasretini bugün, 21 Mart Pazar günü saat 16:00’da kendi evlerinde son vermek isteyen Ankaraspor ekibi maça oldukça iyi hazırlandı. Bu maçı kazanmak için sahaya çıkacak olan Ankaraspor ekibi galibiyetini taraftarların armağan edecek.

Teknik direktörleri ile beraber maça oldukça titiz bir şekilde hazırla Ankaraspor ekibi özellikle savunma hattını güçlendirdi. Pas çalışmaları ve taktik çalışmalarına da ağırlık veren Ankaraspor ekibi maça hazır olduklarını söylediler.

MAÇ NEREDE VE SAAT KAÇTA

Süper toto birinci Lig’in 27. haftasında Ankaraspor ekibi kendi evinde, kendi sahasında, Osmanlı Stadı’nda Beypiliç Boluspor’u ağırlayacak.

Karşılaşma bugün saat 16:00’da başlayacak. Maçın hakemlik görevini ise cihat aydın üstlenecek. Maçı canlı olarak TRT Spor.com.tr üzerinden izleyebilirsiniz. Şimdiden takımımız Ankaraspor’a başarılar dileriz.