ANKARASPOR EVİNDE 3 PUAN İSTİYOR

Süper toto birinci Lig’in 32. haftasında Ankara temsilcilerinden birisi olan Ankara Spor takımı kendi evinde, kendi sahasında, Osmanlı Stadı’nda Royal Hastanesi Bandırmaspor ile karşı karşıya gelecek. Maç bu akşam, 25 Nisan Pazar akşamı saat 20:30’da başlayacak. Ankaraspor takım bu maçı kazanmak için sahaya çıkacak.

ANKARASPOR’DA HEDEF 26 PUAN

Süper Toto birinci Lig’de eleme tehlikesiyle karşı karşıya olan Ankaraspor takımı 23 puanla 17. sırada yer alıyor. Bu hafta bandırma spor ile karşı karşıya gelecek olan Ankaraspor takımı bu maçı kazanmak için sahaya çıkacak. Son olarak geçen hafta Ümraniyespor karşısında üç gol atmasına rağmen rakip takım dört gol attığı için maçı kaybeden Ankaraspor takımı aynı performansı Bandırmaspor karşısında gösterecek ve bu sefer bu maçı kazanıp üç puanı elde etmek istiyor.

Başkan temsilcilerinden birisi olan Ankaraspor takımı istediği performansı sergileyemediği için şu an tehlike bölgesinde yer alıyor. Kalan üç haftayı başarılı bir şekilde değerlendirmek isteyen Ankaraspor takımı bu akşamki rakibini yenerek üç puanı elde etmek ve puanını 26’ya çıkarmak istiyor. Ankaraspor takımı son üç haftayı galibiyetle başarılı bir şekilde tamamlamak istiyor.

Bu maç için tüm hazırlıkların tamamlayan Ankaraspor takımı galibiyetten başka bir yol bulmak istemiyor.90 dakikanın her saniyesinde maçı kazanmak için sahada ter dökecek olan Ankaraspor takımı galibiyet hasretiyle yanıp tutuşuyor ve tehlike bölgesinden bir an önce uzaklaşmak için bu galibiyeti istiyor.

Ev sahibi takım Ankaraspor bu maç için tüm hazırlıklarını tamamladı. Son üç haftada bir galibiyet bir beraberlik ve bir mağlubiyet alarak sahadan ayrılan Ankaraspor takımı üç haftada toplamda dört puan toplayabildi. Son üç haftada ise dokuz puan toplamak isteyen Ankara spor takımı galibiyetlerle sezonu kapatmak istiyor. Bir alt lige düşmek istemeyen Ankaraspor takımı bu maç için tüm hazırlıklarını özenli bir şekilde tamamladı sanki final maçına çıkıyor mus gibi oldukça hazırlıklı bir şekilde maça çıkacak. Psikolojik olarak da maçı hazırlanan Ankaraspor takımı bu maçı kazanmak istiyor.

MAÇ NEREDE VE SAAT KAÇTA

Süper toto birinci Lig’in 32. haftası geldi çattı. Artık son haftaların oynandı Süper Toto birincilikte her maç bile o kadar önemli. Bu akşam, 25 Nisan Pazar akşamı saat 20:30’da Ankaraspor takımı kendi evinde, kendi sahasında, Osmanlı Stadı’nda bandırma spor ile karşı karşıya gelecek. Maçın hakemi Mert Güzengi olacak. Karşılaşmayı canlı olarak TRT Spor üzerinden izleyebilirsiniz. İzleyebilirsiniz.