ANKARASPOR EVİNDE 3 PUAN İÇİN TERLEYECEK

Süper toto birinci Lig’in 28. haftası bugün itibarıyla başlıyor. Süper Toto 1. Lig’de bugün, 3 Nisan Cumartesi günü saat 16:00’da Ankara takımlarından biri olan Ankaraspor Kendi evinde, kendi sahasında Akhisarspor Kulübü’nün ağırlayacak.

ANKARASPOR TEHLİKEDE

Ev sahibi takım Ankaraspor ekibi son sekiz maçını bir türlü kazanamıyor. Ankaraspor ekibi şu an 16 puanla 17. sırada yer alıyor. Sondan bir önceki takım olarak Süper Toto birincilik de yerini alan Ankaraspor ekibi sonuncu takım Eskişehirspor ile arasında sekiz puanı koruyor.

Bu maçı kazanarak bir an önce üst sıralara çıkmak isteyen Ankaraspor’a ekibi tehlikeli bölgeden uzaklaşmak için bu üç puana çok ihtiyaç duyuyor. Ekibi Akhisarspor ise 25 puanla 16. sırada yer alıyor. Rakibini kendi evinde oynayacağı bu maçla gelmek isteyen Ankaraspor 2003 puanı kendisi kazanmak puanını 19 yapmak istiyor.

Süper toto birinci ligin ilk yarısında Ankaraspor ve Akhisarspor kulübü tekrar karşı karşıya gelmiştir. Bu maçı 1-0’lık skorla kazanan Ankaraspor ekibi aynı sonucu bu sefer kendi evinde de kazanmak istiyor.

Bu maç için tüm hazırlıklarını tamamlayan Ankas bu ekibi oldukça zorlu psikolojik olarak da yorucu bir maça çıkacak. Bu maçı kazanarak bir nebze de olsa rahatlamak isteyen Ankaraspor ekibi bir sonraki haftalar için kendisini daha da iyi bir konuma getirmek için bu üç puanı kazanmak istiyor.

Ev sahibi takım Ankaraspor ekibi Akhisarspor kulüp karşısında kötü giden gidişatını durdurmak istiyor. Son sekiz maçını bir türlü kazanamayan Ankaspor ekibi oldukça düşük bir performans sergiledi ve neredeyse son sıraya kadar geldi. Bu durumu düzeltmek ve kalan haftalarda iyi 1 dereceye sahip olmak isteyen Ankaraspor ekibi ligden düşme tehlikesi atlatmak için üç puanları toplamak istiyor.

Ankara temsilcilerinden biri olan Ankaspor ekibi ligde tutunma mücadelesi veriyor. Teknik direktörleri ve teknik ekibiyle beraber bu maç için tüm hazırlıkların tamamlayan Ankaraspor ekibi 90 dakika boyunca sahada tane de küçük ve bu maçı kazanmadan sağdan ayrılmayacak. Oldukça zorlu bir Maça çıkacak olan Ankaraspor ekibi hem sahada hem de psikolojik olarak kazanmanın peşine düşecek.

MAÇ NEREDE VE SAAT KAÇTA

Süper toto birinci Lig’in 28. haftasında bugün, 3 Nisan Cumartesi günü saat 16:00’da Ankaraspor ekibi kendi evinde, kendi sahasında, Osmanlı Stadı’nda Akhisarspor Kulübü’nün ayarlayacak. Maçın ha kendi görevini ise Bülent Birincioğlu üstlenecek. Bülent Birincioğlu 90 dakikalık bu önemli maçın başlama düdüğünü çalacak. Maçı canlı olarak kendi saatinde TRT AVAZ ekranlarından izleyebilirsiniz.