ANKARASPOR 1 MAYIS’TA DEPLASMANDA

Süper toto birinci Lig’in 33. haftasında Ankara temsilcilerinden birisi olan Ankaraspor deplasmanda Samsunspor ile karşı karşıya gelecek. Geçen hafta küme düşmesi kesinleşen Ankaraspor takımı Süper Toto birincilikte son maçlarını oynayacak.

Maçın hakemi Burak Şeker olacak. Karşılaşmaya canlı olarak TRT spor üzerinden izleyebilirsiniz.

ANKARASPOR 26 PUANDA

Süper toto birinci Lig’in 32. haftasında küme düşmesi kesinleşen Ankaraspor takımı son olarak bandırma spor ile karşı karşıya geldi. Bandırma spor ile oynadığı maçı kazanan Ankaraspor takımı rakiplerinin kazanması sonucunda küme düşmesi kesinleşti.

26 puanla 17. sırada yer alan Ankaraspor takımı sondan bir önceki sırada yerini korudu. Sezonu iyi bir şekilde değerlendiremeyen Ankaraspor takımı süper toto Birinci lige veda ediyor. Bugün, 1 Mayıs Cumartesi günü saat 16:00’da Samsunspor ile karşı karşıya gelecek. Deplasmanda oynanacak olan bu maç için tüm hazırlıklarını tamamlayan Ankara Spor takımı her ne kadar küme düşecek kesinleşmiş olsa da son maçlarını en iyi performansıyla oynamak istiyor.

Ankaraspor takımı bugün Samsunspor ile karşı karşıya gelecek. Son maçı ise 8 Mayıs Cumartesi günü kendi evinde, kendi sahasında İstanbulspor ile oynanacak.

Ankaraspor takımı Süper Toto birinci lige veda ediyor olsa da son iki maçını galibiyetle tamamlamak ve lige güzel bir şekilde veda etmek istiyor. Süper toto ikinci lige geçiş yapmak durumunda kalan Ankaraspor takımı tekrardan birinci sezona yükselebilmek için tüm performansını sezonun başından beri en iyi şekilde sergilemek istiyor.

Konuk takım Ankaraspor rakibi Samsunspor’a karşı tüm hazırlıklarını tamamladı. Bu maçı kazanmak için sahaya çıkacak olan Ankaraspor takıma galibiyetle evine dönmek istiyor. 26 olan puanını 29 yapmak isteyen Ankara Spor takımı Samsunspor karşısında son saniyelere kadar en iyi performansını sergileyecek.

Maç nerede ve saat kaçta

Süper Toto birinci Lig’in 33. haftasında Ankara Spor takımı deplasmanda Samsunspor ile karşı karşıya gelecek. Maç bugün, 1 Mayıs Cumartesi günü saat 16:00’da başlayacak. Karşılaşma Samsunspor ev sahipliğinde Samsun yeni 19 Mayıs Stadı’nda oynanacak. Maçın hakemi Burak Şeker olacak. Karşılaşmaya canlı olarak TRT spor üzerinden izleyebilirsiniz.